En فـا     جمعه 8 مرداد 1400
Skip Navigation Linksصفحه اصلی / همکاری با ما

  یکی از دل‌مشغولی های مهمّ زندگی افراد، به ویژه جوانان، یافتن شغلی است که با مدرک تحصیلی و تجربه کاری قبلی آنان-در صورت داشتن چنین تجربه ای- تناسب مستقیم داشته باشد. این امر را شاید بتوان به عنوان اولین دغدغه تلّقی نمود. نگرانی بعدی که اهمیّتی همسنگ و یا حتّی بالاتر از یافتن شغل دارد، محلّی است که این افراد قرار است در آن خدمت نمایند و بخش عمده اوقات خود را در آن سپری سازند.

شرکت توسعه خدمات الکترونیکی آدونیس محیطی را فراهم آورده است تا افراد با اتّکاء به دانش و توان تجربی خود، بتوانند به دور از موارد حاشیه‌ای و در فضایی صمیمی، با تمرکز بر امور محوّله، نسبت به شرکت و نهایتاً نسبت به جامعه و کشور ادای دِین نمایند و در این مسیر، علاوه بر ارتقاء دانش و تجربه خود و بهره برداری از یافته‌ها و راهکارهای همکاران و متخصّصین با تجربه‌تر، البتّه از مواهب مادّی و جبران مالی این همکاری توسط شرکت نیز بهره مند گردند.

وسواسی که پیش از استخدام برای انتخاب همکاران از سوی مدیریت شرکت اعمال می‌شود و توجّه و اهمیّت خاصّی که به تربیت ذاتی داوطلبان و آراستگی منطبق با شئونات جامعه، در کنار دانش و توان تجربی آنان، داده می شود، آدونیس را به محیطی امن، سالم و صمیمی بدل ساخته است. این دلایل و شرایط محیطی کار، در کنار سرعت، دقّت و صداقت با مشتری و همکاران، باعث گردیده است که آدونیس در فاصله زمانی کوتاهی به یکی از دو شرکت برتر کشور در زمینه خدمت رسانی به سیستم بانکی بدل شود.

پشتوانه تدبیر مدیران، تلاش و کوشش همکاران در جلب رضایت حدّاکثری مشتریان و خوشنامی و اعتبار حاصل از این خصوصیّات در سیستم بانکی کشور از یک سو و حضور و حمایت سهامداران عمده شرکت، یعنی سه بانک معتبر خصوصیِ سامان، پاسارگاد و ملّت (به ترتیب ورود به عرصه سهامداری شرکت)، قطعاً آینده بهتری را برای آدونیس رقم خواهد زد.

ما مَقدَم جوانان با انگیزه که خواهان پیشرفت علمی و فنّی بوده و دل در گروی سربلندی وطن و سودای خدمت به کشور را در سر دارند، برای همکاری گرامی می‌داریم.