افتتاح کارخانه پیام شرکت دانش‌بنیان آدونیس توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

خانه >> اتاق خبر

“افتتاح کارخانه پیام شرکت دانش‌بنیان آدونیس توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات”

روز دوشنبه 7 شهریورماه 1401 کارخانه پیام شرکت دانش‌بنیان توسعه خدمات الکترونیکی آدونیس در منطقه ویژه اقتصادی پیام، توسط دکتر عیسی زارع‌پور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات با همراهی استاندار البرز مهندس مجتبی عبداللهی و جمعی از مدیران استانی، افتتاح و بهره‌برداری شد.

در این افتتاحیه مدیرعامل شرکت آدونیس، مهندس محمدعلی گوگانی و قائم مقام مدیرعامل، مهندس محمدرضا اسکندری، ضمن همراهی با دکتر زارع‌پور و مهندس عبداللهی در مسیر خط تولید کارخانه‌ی پیام به تشریح فعالیت‌ها، فرایندها و قابلیت‌های دستگاه‌های در حال تولید و تولیدشده پرداختند. تولید داخلی انواع دستگاه‌های خودپرداز، کیوسک‌های بانکی و دستگاه چهارکاره (RFID,Chip Reader,Finger Print,Barcode Reader) برای تأمین نیازهای داخلی و اهتمام به صادرات، از جمله فعالیت‌هایی است که شرکت توسعه خدمات الکترنیکی آدونیس در این کارخانه با موفقیت به سرانجام رسانیده است.

لازم به توضیح است شرکت آدونیس در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های برتر در زمینه عرضه و پشتیبانی ترمینال‌های سلف سرویس بانکی (SST)، شامل انواع دستگاه‌های خودپرداز (ATM)، خود دریافت (Acceptor Cash)، خودگردان (CRS)، کیوسک بانکی (Cashless ATM) و راه‌کارهای نرم‌افزاری شامل نرم‌افزار ترمینال‌های پرداخت بانکی، نرم‌افزارهای راهبری شبکه‌های پرداخت بانکی و همچنین نرم‌افزارهای مدیریت شبکه ترمینال‌های بانکی (Monitoring)، سهم بزرگی از عرصه‌ی توسعه خدمات الکترونیکی کشور را به خود اختصاص داده است. در انتهای مراسم بازدید، مدیرعامل شرکت، مهندس گوگانی از همکاران واحد تولید کارخانه و دست‌اندرکاران برگزاری رویداد افتتاحیه کارخانه پیام، تقدیر و تشکر کردند.

فهرست